Відео

Ціна персональних даних (ВВС)

Науково-популярний фільм, відзнятий каналом ВВС

Киянка судитиметься через те, що її звинуватили у сепаратизмі (ЧП.INFO)

«Давайте зробимо красунь популярними»!» З таким закликом користувачка соціальної мережі «фейсбук» опублікувала пост. Вона розповіла про мандрівку у потязі, а точніше, сусідку по купе. Кілька разів жінку сфотографувала і написала, що та прославляє окупований Донецьк та бажає аналогічного у Києві. Авторці поста тепер загрожує кримінальна відповідальність. Мовляв, вона не лише висловила особисту думку, а порушила право людини на приватність, - кажуть правозахисники.

Доступ до публічної інформації та захист персональних даних в Україні

Юрист та експерт Ради Європи Дмитро Котляр та Уповановажена ВРУ з прав людини Валерія Лутковська розповіли, як реалізуються права на доступ до публічної інформації та захист персональних даних в Україні на конференції «Інформаційне суспільство в Україні: досягнення та пріоритети реформ».

Вебінар «Захист персональних даних в Україні. Що змінилось в 2014 році»

Доповідач: Людмила Опришко - адвокат, медіа-юрист ІРРП, медіа-тренер.
Цільова аудиторія: журналісти усіх видів ЗМІ України.
Програма: Що захищає Закон України «Про захист персональних даних». Персональні дані та конфіденційна інформація – співвідношення понять. Обробка персональних даних. «Чутливі» персональні дані та вимоги до їх обробки. Повідомлення про обробку персональних даних.

ТСН: «Яндекс» передавав персональні дані українців безпосередньо до Москви (1+1)

UA - «Яндекс» передавав персональні дані українців безпосередньо до Москви. Це підтвердили самі представники російської компанії. Компанії "Яндекс", діяльність якої в Україні віднедавна поза законом, закидають створення загроз інформаційній безпеці держави. Під час обшуків офісів, знайшли підтвердження того, що персональні дані українців, пошукові запити, місцеперебування та інша персональна інформація передавалася до Росії. Випуск ТСН. за 29 травня 2017 року.

Кіберполіція викрила екс-посадовця, який «торгував» персональними даними українців

На його комп’ютері поліцейські виявили більше ніж 250 баз даних, які заборонені у вільному доступі та захищаються законом. За несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах чи автоматизованих системах, поліція відкрила кримінальне провадження.

Електронні персональні дані українців можуть відкрити для СБУ (ЧП.INFO)

Електронна пошта, телефон або ж інтернет сайти, що містять персональні дані українців, скоро можуть опинилися під стеженням СБУ. У Верховній Раді в першому читанні прийняли проект Закону про основні засади забезпечення кібербезпеки України.

ІТ-фахівець розказав, як захистити свої персональні дані (Сніданок з 1+1)

Що таке персональні дані і чому їх необхідно захищати? Які сценарії шахраїв для нас відомі і які для нас невідомі та яких поширених помилок припускаються користувачі? На ці та інші питання відповідає Володимир Фльонц - ІТ-фахівець, засновник ВТ "Електронна демократія".

 

© О.О. Тихомиров та ін. | Право, суспільство, держава, безпека: інформаційний вимір | tihoma-law.at.ua